HAKKIMIZDA

Seral Mühendislik, çağın getirdiği modern mimari seçeneklerini, pratik mühendislik çözümleriyle birleştirerek ortaya kusursuz projeler çıkaran bir şirkettir. Yeniliklere açık, hızlı karar verebilen, işlerinde belli bir kalite standardını korumayı görev bilen Seral Mühendislik, konfor merkezli işler için hizmetlerine başlamıştır.

 

Müşterilerimize taahhüt ettiğimiz süreye sadık kalarak çalışan ekibimiz, en ekonomik fiyatlarla hizmet vermeye gayret etmektedir. Eskişehir mühendislik firmaları arasında şehir yaşamına entegre edilen işlevsel projeler geliştiren Seral Mühendislik,  güneş enerjisi sistemleri kurulumu, inşaat taahhüt, mimarlık hizmetleri veren firmamız, çevre dostu kentsel dönüşüm alanları inşa etmektedir.

 

Güvenilir, dinamik ve estetik bir algıya sahip olan Seral Mühendislik, müşterilerimizin isteklerini bilgi ve tecrübeleri ile birleştirmektedir. Bu sayede hem müşteri memnuniyeti sağlayan hem de ortaya sağlam işler çıkaran ekibimiz, sektörde öncü olmayı kendine vizyon edinmiştir.

 

Seral Mühendislik İletişim Bilgileri

Adres: Hoşnudiye Mahallesi 732. Sokak No:38 İç Kapı No:23 Tepebaşı/Eskişehir

Gsm: 0 506 316 74 44 | 0507 360 86 30